گل تماشایی قدوس در برد برنتفورد

ستاره ایرانی برنتفورد جریان دیدار حساس تیمش مقابل بریستول سیتی موفق به گلزنی شد.

در مسابقه معوقه هفته بیست و سوم چمپیونشیپ انگلیس، تیم فوتبال برنتفورد که برای سومین بازی متوالی سامان قدوس را در ترکیب داشت، از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب در ورزشگاه اختصاصی خود با تیم رده نُهمی بریستول سیتی دیدار کرد.

نیمه اول با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، اما یاران قدوس موفق شدند در دقیقه ۵۰ توسط تونی دومین گل را مقابل بریستول سیتی به ثمر رساندند و امید بیشتری به کسب پیروزی خانگی پیدا کنند.

در دقیقه ۶۵ فوسو، وینگر غنایی برنتفورد حرکت سریع و تکنیکی را از سمت راست زمین انجام داد و از بین دو مدافع بریستول سیتی عبور کرد که پاس در عمق او را سامان قدوس با شوت روی پای محکم از زاویه بسته زد، اما ضربه او برگشت داده شد ولی در ریباند ستاره ایرانی برنتفورد با شوت بهتر توانست گلزنی کند.

 


بریستول سیتی در دقیقه ۹۰ گل دوم را زد، اما در نهایت برنتفورد در شب گلزنی سامان قدوس موفق به کسب پیروزی ۳ بر ۲ در این دیدار نزدیک شد.

تیم فوتبال برنتفورد با کسب دومین پیروزی متوالی در چمپیونشیپ انگلیس ۵۱ امتیازی شد و با یک بازی و ۴ امتیاز کمتر نسبت به نوریچ سیتی صدرنشین، در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.

سامان قدوس، مهاجم ایرانی برنتفورد که ۷۹ دقیقه در ترکیب تیمش در دیدار مقابل بریستول سیتی بود، تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد ۲ رساند؛ ضمن اینکه قدوس یک گل هم در جام حذفی به ثمر رسانده است.

ویژه های فوتبال ایران