بازدید نمایندگان رئال مادرید از باشگاه سایپا

نمایندگان باشگاه رئال مادرید با حضور در باشگاه سایپا از امکانات و تجهیزات مختلف این مجموعه بازدید کردند.

یران ارشد بنیاد زیر ساخت‌ها و مدارس فوتبال رئال مادرید اسپانیا( campus Experience madrid) باتوجه به قرارداد بلندمدت با گروه مهام در ورزشگاه خانگی باشگاه سایپا حضور یافته و از امکانات این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش طرفداری، آنها همچنین با فعالیت‌های سایپا در زمینه آموزش و استعدادیابی برای تیم‌های پایه، آکادمی فوتبال و همچنین عناوین و افتخارات سایپا طی 30 سال حضور در سطح اول فوتبال ایران آشنا شدند.

این باشگاه محبوب و پرطرفدار اسپانیایی به منظور ایجاد مرکز توسعه و استعدادیابی در خاور میانه با گروه مهام در راستای ایفاد مسئولیت اجتماعی و انجام امور عام المنفعه و فرهنگی، ورزشی قرارداد بلندمدت منعقد نموده است.در طی این سفر، طبق مذاکرات قبلی صورت گرفته بین شرکت مهام و شرکت فرهنگی ورزشی سایپا این باشگاه برای انجام این پروژه عظیم ورزشی به عنوان اصلی ترین گزینه برگزیده شده است. 

 

در این دیدار، مهرداد سراجی، مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا ضمن خوش آمد گویی به نمایندگان رئال مادرید، یکی از بزرگترین اهداف این باشگاه در ادوار گذشته را پرداختن به تیم های پایه فوتبال کشور، پرورش جوانان مستعد فوتبال و هموار کردن مسیر رشد و شکوفایی آنها در عرصه ملی و بین المللی دانست.

تگ های مرتبط:

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ویژه