سیمئونه درها را به روی جدایی از اتلتیکو مادرید باز کرد

پس از حذف غیرمنتظره اتلتیکو، صدرنشین لالیگا از جام حذفی اسپانیا توسط تیم دسته سومی کورنیا، دیگو سیمئونه سرمربی آرژانتینی به سوالات پاسخ داد.

یکی از صحبت های جنجالی سیمئونه مربوط به حرفهایش پیرامون آینده اش بود که گفت:" فوتبال ممکن است تغییر کند. باید درها را به روی همه گزینه ها باز کنیم و باشگاه تصمیم نهایی را خواهد گرفت."

سیمئونه در ادامه صحبت های خود در مورد حذف تیمش گفت :" حریفانی که در کوپا در این سالها داشتیم بهتر از ما بودند و لایق پیروزی بودند. کورنیا امشب همان طور که می خواست، بازی کرد. از ضربه ایستگاهی استفاده کردند و خیلی سریع به گل رسیدند. در نیمه دوم بازی مشکل تر شد و پس از اخراج شرایط سخت تر شد. از نتایجی که در کوپا گرفتیم، خرسند نیستیم و در سال آینده به دنبال راهکار خواهیم بود."

وی در مورد عملکرد ضعیف ژائو فلیکس ستاره پرتغالی تیمش در این بازی هم صحبت کرد:" می خواستیم بازیکنان شاداب تری وارد زمین شوند. او دچار مصدومیت بود و می خواستیم از بازیکنی استفاده کنیم که بهتر کار کنیم. برای نظر دادن زود است. در حال حاضر احساسات به نتایج بستگی دارند. می دانیم که گاهی شرایط خوب پیش می رود و گاهی بد. همیشه به دنبال بردن هستیم اما حریف هم مثل سال گذشته لایق صعود بود. موقعیت داشتیم اما شروع خیلی خوبی داشتند."

اخبار ویژه