سلفی جالب کریم بنزما به مناسبت تولد 33 سالگی‌اش

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید، به تازگی 33 ساله شده است و به همین مناسبت تصویری از خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

او در این روز ها اوضاع خوبی در رئال مادرید دارد و در خط حمله‌ی این تیم بار حملات را به دوش می‌کشد. در واقع پس از جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید، بار حملات روی دوش کریم بنزما افتاد.

به گزارش فوتبالی، کریم بنزما 33 ساله شد. او مهاجم محبوب زیدان در رئال مادرید است. هم در دوره‌ی اول حضور زیزو در رئال و هم در دوره‌ی دوم او مهاجم ثابت مادریدی‌ها بوده و پس از رفتن رونالدو، آمار بهتری هم داشته است. اکنون تولد 33 سالگی کریم بنزماست و او به این مناسبت این عکس سلفی را از خود که بک‌گراندش آسمانی نیمه‌ابری است، در شبکه های اجتماعی با کپشن 33 منتشر کرد.

گفتنی است که زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید پس از دبل بنزما مقابل بیلبائو گفت که کریم بهترین مهاجم حال حاضر فوتبال فرانسه است. فرانس فوتبال اخیرا از مخاطبانش پرسیده است که "آیا بنزما بهترین مهاجم سال فوتبال فرانسه است؟" که در حال حاضر 78 درصد مخاطبان به این پرسش پاسخ مثبت داده اند تا بدین ترتیب به نظر برسد که فوتبالدوستان در فرانسه این روزها از عملکرد بنزما کاملا راضی هستند.

اخبار ویژه