وکیل کروس:«تونی، تو و هالند می توانید کنار هم بازی کنید»

فولکر استروث وکیل تونی کروس هافبک المانی که در پادکست هافبک رئال مادرید و برادرش فلیکس شرکت کرده بود، در مورد هالند گفت:” اگر هالند بخواهد به شرکت وکالت ما ملحق شود، نمی توانم پاسخ منفی بدهم (در حال حاضر با مینو رایولا وکیل ایتالیایی قرارداد دارد) بازیکن بسیار خاصی از نظر فوتبالی و شخصیتی است. جوان است.

تونی، تو هم می توانی کنارش بازی کنی.” تا بدین ترتیب به نوعی از هالند بخواهد که به رئال ملحق شود و در کنار کروس بازی کند. تونی در پاسخ به این صحبت ها به یک لبخند خفیف اکتفا کرد.

استروث در مورد رابطه اش با فلورنتینو پرز هم صحبت کرد :” گاهی پیش می آید که آقای پرز که مدیر رئال مادرید است برای صبحانه من را دعوت کند. رئال مادرید سطح بی نظیری دارد.  وقتی کار را با رئال مادرید شروع کردم می دانستم که تجارت و کار بزرگی در پیش است. در حال حاضر و در طول سالها رابطه صمیمانه ای با او دارم. رئال مادرید در لیگی دیگر درون و بیرون زمین بازی می کند.”

کروس در مورد بایرن و مدیر سابقش اولی هوینس گفت :” مدت زیادی با هم مذاکره کردیم و در ان زمان هوینس نمی دانست که رابطه من و وکیلم چگونه است. به من گفت که با وکیلم صحبت کرده و درخواست مالی برای دستمزد خیلی زیاد بوده است. به او گفتم که هر چند که وکیلم نظرش را گفته اما این خواسته های او نبوده بلکه خواسته های ماست. فقط یک سال از قراردادم مانده بود. اختلاف ما مالی بود و رئال مادرید هم با مبلغی قابل قبول من را خرید.”

استروث در پایان صحبت ها گفت که پرز با خرید کروس با 25 میلیون یورو، تجارت قرن را صورت داده است.

اخبار ویژه